O wydarzeniu

       Targi pracy dla migrantów są pierwszym tego typu wydarzeniem w Polsce.  Ich celem jest połączenie cudzoziemców

o zróżnicowanym doświadczeniu i kompetencjach poszukujących pracy we Wrocławiu i l pracodawców doświadczających deficytu pracowników. 
       W trakcie targów pracodawcy będą mieli możliwość zaprezentowania swojej oferty, spotkania z potencjalnymi kandydatami i ich wstępnej preselekcji oraz skorzystania z porad specjalistów w szczególności w zakresie zatrudniania cudzoziemców

w oparciu o bieżące regulacje prawne (warsztaty i konsultacje). 
      Cudzoziemcy biorący udział w targach będą mogli porozmawiać z przedstawicielami firm o ofertach pracy, wymaganiach wobec kandydatów i procedurze rekrutacyjnej. Mogą także podnieść swoje kompetencje uczestnicząc w prowadzonych przez specjalistów warsztatach dotyczących przygotowania CV, legalnej pracy w Polsce i procesu poszukiwania zatrudnienia. Uczestnicy targów  uzyskają również możliwość wykonania profesjonalnego zdjęcia do CV oraz weryfikacji dokumentów aplikacyjnych przez doradcę zawodowego.
        Uczestnictwo w targach zarówno dla pracodawców, jak i odwiedzających
jest bezpłatne.

      Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku”, współfinansowanego z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa.

 

10:00-17:00

Katalog

Pracodawców

 

Dla uczestników

Targi

Pracy

dla migrantów

23 maja

Wrocław, Ruska 46a

 
 

Wystawcy

2
1
3
11
10
8
7
9
4
2
5
6
4
1
8
2
1
3
11
10
8
7
9
4
2
5
6
4
1
8

Dla pracodawców

W celu wzięcia udziału w wydarzeniu jako Wystawca, niezbędne jest wypełnienie i przesłanie poniższych dokumentów na  e-mail: 

targi@fundacjaukraina.eu

Zapraszamy do współpracy! 

Gdzie nas znaleźć

Partnerzy

Patronat honorowy

Organizatorzy

Patronat medialny

 
 

© 2018 

Fundacja Ukraina

Wrocław, ul. Ruska 46a/201, Polska

targi@fundacjaukraina.eu

Projekt „Integracja, adaptacja, akceptacja. Wsparcie obywateli Państw trzecich zamieszkałych na Dolnym Śląsku” współfinansowany jest z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji oraz budżetu państwa.
 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • websiteicon

*bezpieczna przystań

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now